Geelküünte koolitus

Kirjutas
Hinda artiklit
(3 hinnangut)

Geelküünte koolitusel antakse praktilised oskused küünte ehitamiseks tippidel ja vormidel. Meil saab õpilane üldised teadmised geelidest jm küünetehniku materjalidest.

Tegemist ei ole tootekoolitusega. Seega võib õpilane omandatud teadmistega töötada ükskõik millises maailma nurgas ükskõik milliste klassikaliste geelidega. Geelküüntega alustamiseks sobib meie algõppe kursus. Edasi saab kas harjutada iseseisvalt või õppida meil edasi pikematel kursustel. Samuti pakume erinevaid Nail Art koolitusi.

Esmataseme koolituse hinna sees on:

  1. teooria (töökoha korraldamine, vahendid, hügieeni põhitõed);
  2. vähemalt 4 õppepraktikumi (geelküünte paigaldamine tippidel ja vormidel ning mõlema tehnika hooldamise praktikum);
  3. 2 iseseisvat tööd salongis või soovi korral kodus;
  4. meie geelküünte paigaldamise materjalide kasutamine koolituse ja kontaktõppe praktikumide ajal, nii et esialgu ei pea endal olema midagi peale pealehakkamise;
  5. kohvipausid;
  6. pärast koolituse lõppu tasuta konsultatsioonid telefoni või maili teel;
  7. meie ilutoodete poes 10%-line soodustus kõigile toodetele;
  8. soodushinnaga tooted iseseisvate tööde tegemiseks kodus või kokkuleppel salongis, vaata treeningkomplektide hindu siit.

Kui juhtub, et kõik kohe välja ei tule, siis pakume teile täiesti tasuta lisapäeva!

Õpilane saab meil soovi korral geelküünte stardipaketi ise komplekteerida. Seega ei pea keegi ostma midagi, mida tal hiljem vaja ei lähe. Vajadusel annab koolitaja nõu, mis võiks geelküünte paigaldamise stardipaketis sisalduda. Alustamiseks piisab 100 eurost. Hind sõltub sellest, kui suured geelipurgid ja millised töövahendid endale valite.

Geelküünte diplom-sertifikaat

Geelküünte koolituse läbijad saavad rahvusvahelistele nõuetele vastava tunnistuse (Certificate), mis kehtib nii Eestis kui ka välismaal ja võimaldab töötada ükskõik mis firma toodetega. See tähendab, et meie ei paku tootekoolitust, vaid laiapõhjalist kunstküünte koolitust.

Geelküünte koolitus maksab 245 eurot. Maksuamet tagastab kursuse maksumusest 20%, nii et tegelikult on kursuse maksumus väiksem kui 245 €.

Õppekava "Geelküünte paigaldamise ja hooldamise kursus". See on algõpe, kursuse maht 28 akadeemilist tundi + vähemalt 2 iseseisevat tööd.

Koolitajad: Kaia Liikane, Tea Roosvald, Rasmus Uuspalu. Koolitajatest saad lugeda siit.

Huvi korral helista kohe ja küsi lisainfot telefonil 555 15 281 või mailiga või siin lehe lõpus oleva kontaktivormi kaudu.

{module kontakt}

 

Viimati muudetud Kolmapäev, 09 November 2016 13:00